Podcasty

your-daily-podcasts-screenshot-300w

Z racji braku koncertów, musiałem znaleźć sobie jakąś nową rozrywkę i padło na podcasty. W sam raz na dłuższe spacery z psem, czy  jak podkład pod sprzątanie mieszkania. Oferta jest obecnie przeogromna, ale przez te parę miesięcy znalazłem kilka perełek. Z muzycznych najbardziej lubię te prowadzone przez samych twórców, a konkretnie The Exman Podcast Doca Coyle’a i The Jasta Show typa z Hatebreed. W obu przypadkach mamy do czynienia z ciekawymi i charyzmatycznymi gospodarzami oraz gośćmi z rozmaitych krain metalowego świata.

Z polskich podobają mi się programy związane (teraz lub w przeszłości) z siecią podsłuchane: ZVZ (o popkulturze), Czytu czytu (książki) i Gorące krzesła (giereczki). Prowadzą je fajni i inteligentni ludzie, których bardzo miło się słucha, a potem rozkminia to, o czym opowiadali.

Dodatkowo wkręciłem się w podcasty o psychologii: Psychologia na co dzień i The Terri Cole Show. Czasem włączam też The Psychology podcast, ale to już grubsza sprawa i często jestem zbyt zmęczony, żeby rozumieć o co w ogóle chodzi.

Na koniec kategoria Dla dorosłych. Tutaj moimi ulubienicami są panie z Seksozoficznie i Sex Nerd Sandra. Najfajniejsze u nich jest to, że podchodzą do tematu nie tylko od strony fizjologicznej, ale też psychologicznej i socjologicznej. W tej kategorii polecam też audycje autorstwa fotografki Holly Randall, która przeprowadza wywiady z członkami (hehe) branży erotycznej, głównie aktorkami i aktorami.

A jak Wy sobie radzicie bez imprez na żywo? Czy znacie jakieś dobre podcasty? Jeśli tak, podzielcie się w komentarzach! Tematyka dowolna, chętnie próbuję nowych rzeczy. Dobrze byłoby, gdyby można je znaleźć na Spotify.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Website Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Polish Love

cudze chwalicie, swego nie znacie. gitarowo.

KASTRACJA

booking/hatemail/spam: kastracja.keylogger@gmail.com

Przystanek 59

UWAGA! BLOG W PRZEBUDOWIE! NIEKTÓRE INFORMACJE MOGĄ BYĆ NIECZYTELNE. ZAPRASZAM ZA NIEDŁUGO. PLANOWANA DATA AKTUALIZACJI - DO KOŃCA LISTOPADA 2022

Irkalla

Irkalla. Blog o muzyce metalowej.

FISIA.PL

o psach, dla psów, przez psa

DRAGONFLY EFFECT

Orginal wild art nature download wallpaper background photo forest birds swamp black foggy smoggy flowers music sensory slow life macro ważki las drzewa ptaki i robaki Wild Nature Discover and download hight resolution pics / Pobierz moje obrazy o wysokiej rozdzielczości do swoich projektów, obrazów, tapet, plakatów, okładek, postów...

Marta Marecka pisze

Dosadnie o życiu i pisaniu

Najjaśniejsza Rzeczpospolita Polska

„Nie bójmy się pracy i służby dla Polski, brońmy naszą Ojczyznę”. Tak trzeba!

HEAVY METAL OVERLOAD

... and classic rock too!

Twoja Stara Gra Metal

Metal i Piekło

Discover WordPress

A daily selection of the best content published on WordPress, collected for you by humans who love to read.

Longreads

The best longform stories on the web

The Daily Post

The Art and Craft of Blogging

WordPress.com News

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogerów lubi to: