Soulstone Gathering 2019, dzień 2. – Zet Pe Te, Kraków – 09.11.2019.

IMG_0043

Fajne zespoły, ciekawy wystrój i smaczne bezmięsne żarcie- 5. edycja krakowskiego festiwalu potwierdziła, że to są mocne strony tej imprezy. W tym roku dałem radę wpaść tylko na chwilę, ale i tak było fajnie.

Electric Moon:

IMG_0045

Gdyby ktoś mi wcześniej powiedział, że będę stał jak urzeczony słuchając przez 45 minut improwizowanego stonera, nie uwierzyłbym. A tu proszę! Tercet z Niemiec zabrał mnie i liczną publiczność na szaloną podróż w nieznane, po trasie biegnącej między pustynią a kosmosem. I było to naprawdę super, bo ich granie to przede wszystkim klimat, bez technicznych popisów. Myślę, że w domu rzadko bym do tego wracał, ale na żywo wypadli znakomicie.

Mars Red Sky:

IMG_0049

Bardzo mi się nie podobało. Do tego stopnia, że wyszedłem w trakcie drugiej piosenki. Muzycznie to taki zwyczajny, ostro nafuzzowany stoner, nic specjalnego. Ale na wokalu mają typa, który wygląda jak francuski listonosz i ma głos Thoma Yorke’a z Radiohead. A ja w chuj nie znoszę Radiohead.

Graveyard:

IMG_0051

Główna gwiazda wieczoru i powód, dla którego kupiłem bilet. Z wyglądu ta Szwedzka ekipa wygląda jak trzech grzecznych studentów i ich kolega menel, którego specjalnie z okazji koncertu wyciągnęli z baru. Tym ostatnim jest rzecz jasna wokalista i gitarzysta Joakim Nilsson, człowiek obdarzony nie tylko fajnym wokalem, ale też wielką charyzmą- nie sposób było oderwać od niego wzroku, zarówno gdy śpiewał jak i szalał na scenie. W ogóle muzyka zespołu, czyli taki klasyczny hard rock w stylu Zeppelinów, czy Lynyrd Skynyrd albo Allman Brothers Band (tylko bez tylu solówek), na żywo zyskuje niesamowicie na energii. W pewnym momencie pod sceną odbywało się regularne pogo. Z setlisty też byłem bardzo zadowolony, a gdy zagrali moje ukochane “Hard Times Lovin’” prawie rozpłynąłem się z radości. Wyśmienity koncert i tylko pozostaje mieć nadzieję, że pierwsza wizyta Szwedów nad Wisłą nie będzie ostatnią.

Jedna myśl na temat “Soulstone Gathering 2019, dzień 2. – Zet Pe Te, Kraków – 09.11.2019.

Dodaj własny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Website Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Polish Love

cudze chwalicie, swego nie znacie. gitarowo.

KASTRACJA

booking/hatemail/spam: kastracja.keylogger@gmail.com

przystanek59dotcom.wordpress.com/

UWAGA! BLOG W PRZEBUDOWIE! NIEKTÓRE INFORMACJE MOGĄ BYĆ NIECZYTELNE. ZAPRASZAM ZA NIEDŁUGO. PLANOWANA DATA AKTUALIZACJI - DO KOŃCA LISTOPADA 2022

Irkalla

Blog o muzyce metalowej.

FISIA.PL

o psach, dla psów, przez psa

DRAGONFLY EFFECT

Orginal wild art nature download wallpaper background photo forest birds swamp black foggy smoggy flowers music sensory slow life macro ważki las drzewa ptaki i robaki Wild Nature Discover and download hight resolution pics / Pobierz moje obrazy o wysokiej rozdzielczości do swoich projektów, obrazów, tapet, plakatów, okładek, postów...

Marta Marecka pisze

Dosadnie o życiu i pisaniu

Najjaśniejsza Rzeczpospolita Polska

„Nie bójmy się pracy i służby dla Polski, brońmy naszą Ojczyznę”. Tak trzeba!

HEAVY METAL OVERLOAD

... and classic rock too!

Twoja Stara Gra Metal

Metal i Piekło

Discover WordPress

A daily selection of the best content published on WordPress, collected for you by humans who love to read.

Longreads

The best longform stories on the web

The Daily Post

The Art and Craft of Blogging

WordPress.com News

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogerów lubi to: