Deftones – Diamond Eyes

 

… właśnie dlatego czasem kupuję płyty dla okładek. Tak. Sowy rządzą. Może nie tak jak jeże, ale naprawdę dają radę.Tak się fartownie składa, że w przypadku Diamond Eyes, muza też mi się bardzo podoba, więc wszystko gra. A jakie konkretnie dźwięki zawarte są na tym krążku? W sumie takie jak zwykle u panów z Sacramento- taki fajny senno-tripowy hard rock/nu metal, z jedynymi w swoim rodzaju wokalami Chino Moreno. Ja tam bardzo lubię. Szczególnie, że w porównaniu do ich poprzedniego wydawnictwa, Saturday Night Wrist, utwory na najnowszej płycie są bardziej koherentne i cała płyta przyjemnie przepływa nam przez uszy. Niektórzy mogą marudzić, że wszystko to zbyt spokojne, ale Deftonesi nigdy jakoś nie szatanili, więc nie czepiajmy się.

Swoją drogą, to ciekawe, że jako jedyni z małej-wielkiej trójki nu metalu ciągle wydają płyty na poziomie (Korna po Issues praktycznie nie da się słuchać, a co do Limp Bizkit, to jeśli okładka ich nowej płyty ma być wyznacznikiem jakości muzyki, to dziękuję, postoję). Ja się tam nie znam, ale wydaje mi się, że, pomijając kwestie talentu, Deftones udało się wypracować swój unikalny styl, którego się bez zbędnych kombinacji trzymają, i to z niezłym skutkiem. Natomiast pozostałe dwa bandy były małpowane przez niemożliwą wręcz liczbę naśladowców, dzięki czemu ich twórczość przejadła się dość szybko. No i kolejne płyty były coraz słabsze i słabsze.

Jakoś w zeszłym tygodniu zamieściłem link do pierwszego singla z Diamond Eyes, dziś czas na drugi. Ma tytuł Diamond Eyes.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Website Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Polish Love

cudze chwalicie, swego nie znacie. gitarowo.

KASTRACJA

booking/hatemail/spam: kastracja.keylogger@gmail.com

przystanek59dotcom.wordpress.com/

UWAGA! BLOG W PRZEBUDOWIE! NIEKTÓRE INFORMACJE MOGĄ BYĆ NIECZYTELNE. ZAPRASZAM ZA NIEDŁUGO. PLANOWANA DATA AKTUALIZACJI - DO KOŃCA LISTOPADA 2022

Irkalla

Blog o muzyce metalowej.

FISIA.PL

o psach, dla psów, przez psa

DRAGONFLY EFFECT

Orginal wild art nature download wallpaper background photo forest birds swamp black foggy smoggy flowers music sensory slow life macro ważki las drzewa ptaki i robaki Wild Nature Discover and download hight resolution pics / Pobierz moje obrazy o wysokiej rozdzielczości do swoich projektów, obrazów, tapet, plakatów, okładek, postów...

Marta Marecka pisze

Dosadnie o życiu i pisaniu

Najjaśniejsza Rzeczpospolita Polska

„Nie bójmy się pracy i służby dla Polski, brońmy naszą Ojczyznę”. Tak trzeba!

HEAVY METAL OVERLOAD

... and classic rock too!

Twoja Stara Gra Metal

Metal i Piekło

Discover WordPress

A daily selection of the best content published on WordPress, collected for you by humans who love to read.

Longreads

Longreads : The best longform stories on the web

The Daily Post

The Art and Craft of Blogging

WordPress.com News

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogerów lubi to: