Więc chodź, pomaluj mój świat, na czarno i na różowo……czyli zbiór luźnych myśli Waszego ulubionego bloggera na temat najgorętszego związku z polskim szołbiznesie! (hmm, nie brzmi to tak tryumfalnie jak mi się wydawało.) 

Pewnie nigdy nie dowiemy się, jak jest w istocie, ale wydaje się, że jest to tak zwana z angielska win-win situation. Nergal promuje się jak ocipiały w Polandzie, gdzie do tej pory znało go kilka setek fanów i Robert Nowak. Teraz jego foty z empików, jak pokazuje faki, albo doi krowy są zamieszczane na każdym portalu plotkowym. Ciężko powiedzieć, jakie to ma przełożenie na sprzedaż płyt i koncertów, ale o „sławę” i status „polskiego celebryty” bez Dody byłoby bardzo ciężko. Z drugiej strony, nawet jeśli ten cały związek jest czysto komercyjnym ruchem, to trzeba oddać Nergalowi, że promuje naprawdę dobry produkt. Zarówno Evangelion jak i koncerty Behemotha to najwyższa światowa jakość, warta tego, by jak najwięcej osób miało z nią styczność. Najbardziej boli jednak, że Nergal nie wie chyba gdzie leży granica obciachu. Jedna rzecz pukać najsłynniejszą Polkę, inna to wyjazd do Sopotu/Opola (co za różnica?) podziwiać Feela i innych.

Doda z kolei została zauważona w Świecie. Do tej pory nikogo nie interesowała kolejna blondyna z dużymi cyckami. W samej Silicon Valley mają takich fhuj. Np Carmen Luvanę:

O czym to ja miałem…? 

….

….

….

A tak, Doda. No więc dzięki jej nowemu chłopakowi zaczęto ją zauważać na świecie. Tu macie np notkę z fajowego bloga ReignInBlonde: http://reigninblonde.com/post/149089604/um-opposites-attract-i-was-reading-this-months Zdaję sobie sprawę, że bycie postrzeganą jedynie przez pryzmat mrocznego partnera to dla niej za mało, ale lepsze to niż  nic, czyż nie mam racji?

Pozostaje też opcja, że artyści faktycznie się kochają i całe zamieszanie, reportaże ze spotkań ich rodziców ze sobą itp (tak, jest mi trochę wstyd, że wiem o tym) jest jedynie ubocznym efektem ich wielkiego uczucia. Ale kogo by to wtedy obchodziło?

Dobranoc!

ps. osobiście nie ma nic przeciwko Dodzie. Niech sobie jest. Przynajmniej jakoś tam śpiewa (pozdro dla Mandaryny!). I nie jest zespołem Kombii.

ps.2 powyższy wpis nie powstał jedynie jako pretekst do wklejenia panny z dużymi silikonami! Słowo!

ps. 3 foty są z: http://www.koktajl24.pl/Plazowicze-Doda-i-Nergal/cid/6573 oraz http://www.alotofbabes.com/free-pics/carmen-luvana/carmen-luvana-02.jpg

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Website Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Polish Love

cudze chwalicie, swego nie znacie. gitarowo.

KASTRACJA

booking/hatemail/spam: kastracja.keylogger@gmail.com

przystanek59dotcom.wordpress.com/

UWAGA! BLOG W PRZEBUDOWIE! NIEKTÓRE INFORMACJE MOGĄ BYĆ NIECZYTELNE. ZAPRASZAM ZA NIEDŁUGO. PLANOWANA DATA AKTUALIZACJI - DO KOŃCA LISTOPADA 2022

Irkalla

Blog o muzyce metalowej.

FISIA.PL

o psach, dla psów, przez psa

DRAGONFLY EFFECT

Orginal wild art nature download wallpaper background photo forest birds swamp black foggy smoggy flowers music sensory slow life macro ważki las drzewa ptaki i robaki Wild Nature Discover and download hight resolution pics / Pobierz moje obrazy o wysokiej rozdzielczości do swoich projektów, obrazów, tapet, plakatów, okładek, postów...

Marta Marecka pisze

Dosadnie o życiu i pisaniu

Najjaśniejsza Rzeczpospolita Polska

„Nie bójmy się pracy i służby dla Polski, brońmy naszą Ojczyznę”. Tak trzeba!

HEAVY METAL OVERLOAD

... and classic rock too!

Twoja Stara Gra Metal

Metal i Piekło

Discover WordPress

A daily selection of the best content published on WordPress, collected for you by humans who love to read.

Longreads

Longreads : The best longform stories on the web

The Daily Post

The Art and Craft of Blogging

WordPress.com News

The latest news on WordPress.com and the WordPress community.

%d blogerów lubi to: